Відгуки про компанію Люкс Авто
- Андрій Л.
- Ольга С.
- Віталій К.
Мені не прислали !
- Андрій К.
- Мар'ян О.
- Станіслав Р.
- Кісилевич А.
- Юрій С.
- Олена К.
якість непогана,чістить добре але дуже спіцефічний запах.
- Руслан С.
- Покупець
все пройшло чудово,,,👍👍👍
- Покупець
