Відгуки про компанію Люкс Авто
- Юлія О.
- Анжеліка Д.
- Роман Т.
- Валентин В.
Отримала сьогодні посилку. Немає слів. Пакування відсутнє. Одна тара розбита. З п'яти товарів один витік наполовину, два других з вичерпаним терміном.
- Володимир Ф.
- Владислав К.
Продавець супер, товар не дуже , лягає пятнами, розполіровать дуже важко . Якщо хтось колись перебарщував з жидкой керамікою то зрозуміє ( білі пʼятна)
Якщо чекать 5 хв фібра вже не допоможе, обирайте щось інше)
Прикрів фото , трошки видно - Артем А.
- Виталий В.
- Андрій Л.
- Ольга С.
