Отзывы о компании Люкс Авто
- Ігор Х.
- Василь О.
- Володимир Д.
Доброго дня. Замовив даний товар і чесно кажучи трохи розчарований, оскільки я був здивований що недолили практично пів літри розчину😡. Я чудово розумію і знаю що неможна наповнювати каністри з будь яким розчином ( бензин, дизель, чи рідину для миття вікон і так далі...) до самої горловини, але не настільки😡😡
- Сергій Р.
Дуже гарно упакували 👍
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук
- Комментарий продавца
- Коля К.
- Ігор О.
- Руслан Г.
- максим з.
- максим з.
- Тетяна В.
Чарівний засіб. Дуже задоволена.
